Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Натуральне мило "Теплі емоції"

Натуральне мило "Теплі емоції"
Мило складається з двох частин "шоколадної" та "апельсинової". В основному складі мила настрієві солі жирних кислот   масел: пальмового, рицинового (касторка), кокосового, ши (каріте). Доглядові масла: ши (каріте), какао,  какао, зародків пшениці
Корисні добавки:
 
Масло ши (каріте)  надзвичайно багате за своїм хімічним складом . Складається переважно з тригліцеридів (до 80%) і неомиляемой жирів (до 17%), в його складі також присутні олеїнова, стеаринова і пальмітинова кислоти.
Завдяки своєму насиченому складу, масло ши використовується як для регенерації шкіри, так і для запобігання передчасного старіння. Масло швидко вбирається в шкіру, не залишаючи жирного блиску на ній і не засмічуючи пори. Крім того, вітаміни та жирні кислоти, які знаходяться в олії ши, мають високі сонцезахисними властивостями, є чудовими ультрафіолетовими фільтрами. Масло дерева ши чудово заспокоює шкіру, схильну до сухості і роздратування, усуває стягнутість і лущення. Цей ефект спостерігається завдяки неомиляемой жирів, які сприяють активації ситез колагену.
Слід відзначити той факт, що масло ши не тільки живить шкіру, але і підвищує її пружність і еластичність. У сукупності з протиалергічну дію, воно ідеально підходить вагітним жінкам для догляду за шкірою живота та уникнення розтяжок після пологів. ,
 
Масло зародків пшениці містить натуральний комплекс амінокислот, вітамінів (В1, В2, ВЗ, В6, В12, В15, Е, Р, бета-каротин), ергостерин, ліпотронні речовини. Далі, біля 20-ти мікро-і макроелементів і антиоксиданти: вітамін Е, цинк, бета-каротин.
Особливо підходить людям зі зрілою, сухою і шкірою, що в'яне, тому що має регенеруючі властивості. Чудово зволожує, усуває сухість, живить, розгладжує зморшки. Чудово підходить для лікування зморшок в області очей. Зміцнює стінки капілярів, лікує опіки (сонячні та побутові) і рани. Містить невеликий фільтр захисту від сонця. Стимулює обмінні процеси, підтримує функції м'язів і залоз в організмі покращує стан, як сухий, так і жирної шкіри, сприяє поліпшенню кольору обличчя, омолоджує шкіру, зберігає шкіру еластичною і свіжою навіть у літньому віці.
Містить багато неомилюваних речовин, у тому числі вітамін Е, який є природним антиоксидантом, що уповільнює старіння клітин і усуває запальні процеси на шкірі. Має велику проникаючу здатність і сприяє виведенню шкідливих речовин з організму та шкіри.
 
Какао масло. В основному масло складається з жирних кислот: у найбільшій кількості воно містить олеїнову мононенасичених жирних кислот (більше 40%), яка добре поглинається шкірою і є провідником для проникнення в тканини інших речовин.
Також масло какао містить стеаринову кислоту (більше 30%), яку часто використовують у косметології для створення лосьйонів і бальзамів, помад, тональних кремів та ін Вона, впливаючи на шкіру, робить її шовковистою: саме тому маски для волосся, до складу яких входить це речовина, мають пом'якшувальною ефектом.
Також какао масло містить пальмітинову і лауринової кислоти, які відносяться до насичених жирів.
 
Терті  какао-боби  та  приблизно на 55% складаються з масла, яке має коричневий відтінок і шоколадний аромат. Масло какао багата на вітамін F. До його складу входять незамінні жирні кислоти (стеаринова, пальмітинова, олеїнова, ліноленова), які відновлюють мембрани клітин, сприяють утриманню вологи в шкірному покриві. У маслі какао також містяться поліфеноли - речовини, що володіють сильною антиоксидантною активністю, - тому масло какао допомагає боротися зі стресом і перешкоджає появі зморшок.
 
Кожура апельсина володіє не лише комлексом вітамінів а у подрібненому виді красиво ощищає та пілінгує шкіру, ніжно забираючи загрубівші часточки.
Для декору мила використано сушений апельсин.
Мило для всіх типів шкіри.  Не рекомендується використовувати при індивідуальній реакції на компоненти зазначені у складі продукту.
 
Приємного користування!
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!