Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Натуральне мило "з нуля" "Череда"

Натуральне мило "з нуля" "Череда"

Усім відомо яким корисним яке купання діток у відварі череди. Хочу запропонувати ніжне миделко зварене на міцномі відварі череди та натуральних олійках рослинного походження. 

Стебла, листя і квіткові кошики череди - активно використовують в медичних і косметологічних цілях. А все тому, що листя і квітки  містять каротин, вітамін С, ефірні олії та дубильні речовини. Завдяки флавоноїдам і поліахарідам  вона має потужну антимікробну, протизапальну і володіє антиалергенним впливом.

Застосування череди в медицині і домашньої косметології як ранозагоювальний засіб знайшло широке поширення, вона сприяє якнайшвидшій регенерації клітин, активує обмінні процеси, підвищує імунітет, як на місцевому, так і на загальному рівні.

Дуже важлива череда і при лікуванні шкірних захворювань. Екстракт череди (будь то відвар, крем, мазь або мило) є відмінним профілактичним і лікувальним засобом при екземі, дерматитах, вуграх.

Натуральне мило "з нуля" 

"Череда"

Склад: омилені масла оливкове (EV) 50%, абрикосових та виноградних кісточок (25%) кокосу (15%), пальми (10%), вода, відвар череди.

Доглядове масло: абрикосових кісточок, оливкове.

Мило зварене без використання запашок, ефірних масел, барвників. Підійде навіть для найніжнішої шкіри. Має приємний трав*яний аромат.

 

 

 

 

 

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!